Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Příměstský tábor - 1. běh

Příměstský tábor - 1. běhDatum konání:
14.8.2023
Datum ukončení:
18.8.2023

Již čtvrtým rokem se uskutečnily v Jakubově Příměstské tábory. První turnus proběhl v týdnu od 14 do 18. srpna 2023 v prostorách mateřské školy.

V pondělí dopoledne se děti rozdělily do družinek, ve kterých plnily po cestě k rybníku různé úkoly. U obecního rybníku si vyzkoušely rybolov, vylezly na posed nebo chytaly a pozorovaly nejrůznější stvoření. Po obědě si jednotlivé družinky vytvořily pomocí receptu sladkou duhu, probíhaly masáže a nechybělo ani osvěžení v bazénku a na vodní skluzavce.

Druhý den malým táborníkům přálo počasí a tak vyrazili pěšky do Litohoře na koupaliště. Po cestě si stihli zadovádět i na dětském hřišti. Odpoledne vyráběli káče a ryby ze dřeva, krasohledy nebo si třeba jen kreslili.

Ve středu ráno se všichni vydali na cestu k rybníku Vidlák. Po cestě děti odpovídaly na záludné otázky a u rybníka na ně čekalo lanové centrum. Po obědě se vyrábělo i koupalo. Večer bylo na programu opékání špekáčků špekáčků s rodiči. A pak čekalo odvážné táborníky spaní pod širákem nebo v teepee.

Čtvrtek začali táborníci zaslouženou snídaní po přespávání. Potom soutěžily děti v týmech - opičí dráha, roboti, zatloukání hřebíků nebo třeba hašení. Odpoledne je čekaly barevné pokusy, mohly si také ušít míček nebo vyrobit káču ze dřeva. Nemohl chybět fotbálek a stavění přehrad v písku.

Poslední den tábora se děti vypravily s mapou po Jakubově hledat zakopaný poklad. Po obědě tábor zakončily malou táborovou poutí - skákaly na hradě, vystřelily si růži z papíru a soutěžily.

Tábor 2 běh (1).jpg
Tábor 2 běh (2).jpg
Tábor 2 běh (3).jpg
Tábor 2 běh (4).jpg
Tábor 2 běh (5).jpg
Tábor 2 běh (6).jpg
Tábor 2 běh (7).jpg
Tábor 2 běh (8).jpg
Tábor 2 běh (9).jpg
Tábor 2 běh (10).jpg
Tábor 2 běh (11).jpg
Tábor 2 běh (12).jpg
Tábor 2 běh (13).jpg
Tábor 2 běh (14).jpg
Tábor 2 běh (15).jpg
Tábor 2 běh (16).jpg
Tábor 2 běh (17).jpg
Tábor 2 běh (18).jpg
Tábor 2 běh (19).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů