Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zapojení do projektů

Zapojení do projektů

ŠABLONY II

Naše škola se zapojila do výzvy OP VVV „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ II“ . Vybrali jsme nejen personální šablony (školní speciální pedagog v MŠ, chůvu v MŠ, asistent pedagoga v ZŠ a ŠD), ale i šablony zaměřené na rozvoj žáků a využití ICT ve škole.

V MŠ jsme vybrali následující šablony - školní speciální pedagog, chůva, projektový den v a mimo MŠ a komunitně osvětová setkávání.

V ZŠ pracujeme se žáky ve čtenářských klubech, v klubu zábavné logiky a deskových her, v badatelském klubu, zaměřili jsme se i na doučování žáků ohrožených školním neúspěchem. Dále jsme vybrali šablony zaměřené na využití ICT ve vzdělávání, projektové dny v a mimo školu a školního asistenta.

Tentokrát je zapojena i ŠD. Zde jsme vybrali šablony - školní asistent, kluby pro účastníky a projektové dny ve ŠD.

Do tohoto projektu jsme zapojeni od září 2019.

ŠABLONY II

Šablony v ZŠ a MŠ Jakubov

Datum konání: 1. 9. 2017 - 31. 7. 2019

Naše škola se zapojila do výzvy OP VVV „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ I“ . Vybrali jsme nejen personální šablony (chůvu v MŠ), ale i šablony zaměřené na vzdělávání pedagogů a na rozvoj žáků.

V MŠ jsme vybrali následující šablony - chůvu, specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi a odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráci s rodiči dětí v MŠ.

V ZŠ pracujeme se žáky ve čtenářských klubech, v klubu zábavné logiky a deskových her, zaměřili jsme se i na doučování žáků ohrožených školním neúspěchem. Dále jsme vybrali šablony zaměřené na vzdělávání pedagogů v oblasti čtenářské a matematické gramotnosti, inkluze, cizích jazyků a mentoringu.

Šablony v ZŠ a MŠ Jakubov