Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Organizace > Cykloklub > Výroční schůze Cykloklubu

Výroční schůze CykloklubuDatum konání:
2.1.2016

V sobotu 2. ledna 2016 se ve SPORTclubu konala výroční schůze Cykloklubu. 34 přítomných členů zhodnotilo svoji činnost za uplynulý rok, seznámilo se s finančním stavem pokladny a naplánovalo akce na nadcházející rok. Protože se objevilo několik hříšníků, nezbylo nic jiného než zapálit svíčku a uspořádat cyklistický soud. Po skončení oficiálního programu následovalo občerstvení a volná zábava.

 

 

A jaký že byl ten rok 2015 ???

V roce 2015 uskutečnili členové cykloklubu asi dvě desítky akcí.

Ještě v závěru roku 2014 v pondělí 29.12. se konala v Hostinci u Kalášků 2. výroční schůze Cykloklubu s účastí 32 členů. Na začátku ledna byl vydán nástěnný kalendář na rok 2015. 

I v roce 2015 jsme pokračovali v pořádání dvou nejúspěšnějších akcí předchozího roku. 17. ledna 2015 jsme uspořádali druhý Pyžamový bál a 1. května 2015 recesistický Prvomájový průvod.

Poprvé byl v neděli 15. března 2015 zorganizován jednodenní zájezd do maďarských termálních lázní Bük.

Na velikonoční pomlázku vyrazili členové Cykloklubu s novým vozidlem, cyklopostel vyměnili za trakař.

Uskutečnili jsme několik cyklovyjížděk, z toho 3 byly vícedenní. První nás zavedla v květnu na Znojemsko do kempu Havraníky, druhá červencová na Pálavu do kempu Strachotín a třetí srpnová do kempu na Zvůli.

Z důvodu suchého počasí a nízkého stavu vody se v roce 2015 žádná vodácká výprava neuskutečnila.

O pouti v neděli 26. července 2015 byl sehrán pouťový fotbalový srandamač Před potokem x Za potokem aneb Sever proti Jihu.

Nově pořádanou akcí byla podzimní zabíjačka spojená s ochutnávkou vín. Jitrničky, jelítka a tlačenky zapíjené kvalitním mokem neměly prostě chybu.

Tolik stručně z činnosti Cykloklubu v roce 2015.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů