Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Výzva občanům: ROUŠKY VŠEM

Výzva občanům: ROUŠKY VŠEMDatum konání:
17.3.2020

VÝZVA OBČANŮM

  1. Na základě usnesení vlády se od čtvrtka 19.3.2020 zakazuje pohyb všem osobám na veřejnosti bez ochranných prostředků dýchacích cest jako je rouška, šátek nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Chraňme se navzájem.

  2. Kdo z občanů má zájem o vyrobenou roušku, může se přihlásit na obecním úřadě na telefonu 568 422 035. Přednostně budou rozneseny starším spoluobčanům.
  3. Vláda doporučuje osobám starším 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo svá obydlí, s výjimkou nezbytných případů. Obecní úřad nabízí pomoc občanům, např. při zajištění nákupů apod. na telefonu 568 422 035 nebo mimo pracovní dobu 725 101 348.

  4. Obecní úřad děkuje všem občanům, kteří pomohli se šitím roušek pro spoluobčany nebo darovali materiál na výrobu roušek. Roušek máme zatím na obecním úřadě dost. Pokud chcete i nadále pomáhat a šít, můžete darovat roušky nějakému potřebnému zařízení v našem okolí nebo donést roušky na obecní úřad a my je doručíme potřebným za vás.

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů