Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Podpora rodin s dětmi v Jakubově a okolí

Podpora rodin s dětmi v Jakubově a okolíPodpora rodin s dětmi v Jakubově a okolí

CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015559

PROJEKT JE FINANČNĚ PODPOŘEN ZE ZDROJŮ EU

 

Popis projektu:

Cílem projektu je sladění rodinného a pracovního života, uplatnění rovnosti žen a mužů na trhu práce, snížení nezaměstnanosti a předcházení sociálního vyloučení cílové skupiny osob pečujících o malé děti a osob vracejících se na trh práce z mateřské či rodičovské dovolené. Specifickým cílem projektu je pak podpora pracujících rodičů při péči o děti v době před vyučováním a v době letních prázdnin.

V rámci projektu bude zajištěn provoz zařízení péče pro děti v obci Jakubov a okolí v době před vyučováním. V době letních prázdnin dále proběhne 6 turnusů příměstských táborů, a to v srpnu 2020, v srpnu 2021 a v srpnu 2022. Projekt podpoří minimálně 20 osob (rodin) z cílové skupiny.

Realizace projektu byla zahájena od 1.7.2020 a projekt bude ukončen do 31.8.2022.

logo na web.jpg

 


Komentáře


  • včera v 21:30
    Williamgueve
    Hi


    An outstanding share! I've just forwarded this onto a friend who has been conducting a little homework on this. And he in fact bought me dinner due to the fact that I discovered it for him... lol. So allow me to reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending time to discuss this topic here on your website.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů