Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Informační schůzka ke kanalizaci

Informační schůzka ke kanalizaciDatum konání:
9.5.2019

Ve čtvrtek 9. května v 17:00 hodin se v kulturním domě konala informační schůze pro občany k výstavbě vodovodu a splaškové kanalizace v obci Jakubov. Cílem setkání bylo hlavně informovat jakubovské občany o chystané stavbě, která na příští dva roky zasáhne do provozu v celé obci.

Úvodního slova se ujal starosta obce Ing. Miroslav Kabelka, který představil zástupce jednotlivých subjektů, kteří jsou do projektu zapojeni.

Za Vodovody a kanalizace Třebíč tu byl Ing. Karel Nedvědický jednatel společnosti jako zástupce investora a Ing. Helena Kunstová, která bude mít dohled nad financováním stavby.

Za dodavatelskou stavební firmu MBM TRADE CZ, s.r.o., která bude mít na starosti samotné stavební práce a zajištění stavebního materiálu, tu byl Ing. Borys Moldovan majitel firmy a pan Petr Machovec stavbyvedoucí.

Technický dozor investora bude vykonávat Ing. Miroslav Bém a koordinátorem BOZP bude pan Josef Macháček.

Starosta Jakubova shrnul pro spoluobčany všechny zásadní informace k plánované stavbě. Postupně si slovo předali jednotliví zástupci, kteří pohovořili o problematice, která pod ně spadá. Byl dán také prostor občanům a jejich dotazům. Každý se snad dočkal uspokojivé odpovědi, další individuální dotazy se řešily i po skončení schůzky. S dalšími dotazy se neváhejte obrátit teď nebo kdykoli v průběhu realizace stavby na obecní úřad, nebo kontaktovat jednotlivé pověřené osoby. Průběžně budou informace vkládány na webové stránky obce https://www.jakubov.cz/vystavba-splaskove-kanalizace-a-vodovodu pod tento odkaz.

Vlastní výstavba začne koncem května a bude trvat přibližně dva roky.

IMG_20190509_170519.jpg IMG_20190509_170509.jpg IMG_20190509_170531.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů