Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Velikonoční odpoledne

Velikonoční odpoledneDatum konání:
17.4.2019

Ve středu 17. dubna se v kulturním domě v Jakubově sešly děti se svými rodiči, prarodiči, sourozenci a dalšími diváky. Děti z dramatického kroužku ve věku 3-8let zahrály pohádku Zlatovláska, děti se proměnily na zvířátka, děvčátka se staly princeznami a chlapci rytíři, nechybělo šermování a tancování. Nejmladší děti ze třídy Sluníček měly připravený veselý taneček. Na závěr všechny děti ze školky přednesly velikonoční říkadla a zazpívaly jarní písničky. Po skončení kulturního programu se děti rozutekly po kulturním domě a plnily úkoly s Jiříkem - chytaly ryby, navlékaly korále, vařily rybu, jezdily na koni. Také si vyrobily zápich - velikonoční vajíčko, hledaly stejná vajíčka, vyzdobily kulturní dům květinkami. Za odměnu si všichni odnášely drobné dárky - perníčky, samolepky, vystřihovánky, pexesa,...Dospěláci si zatím popovídali. Jsme rádi, že přibývá diváků všech generací, kteří se účastní našich akcí.

Děkujeme všem zaměstnancům školky a dobrovolníkům (Michal Kabelka - zvučení akce , Lucie Kabelková, Dana Jahodová) za pomoc s organizací. Také děkujeme  panu Josefu Číhalovi za vyrobení krásných dřevěných mečů pro rytíře. Všem přejeme krásné prožití velikonoc, svátků jara.

DSCN1218.JPG DSCN1219.JPG DSCN1227.JPG
DSCN1242.JPG DSCN1248.JPG DSCN1253.JPG
DSCN1257.JPG DSCN1261.JPG DSCN1268.JPG
DSCN1271.JPG DSCN1277.JPG  DSCN1202.JPG
     

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů