Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Masopust ve školce

Masopust ve školceDatum konání:
25.2.2019
Datum ukončení:
1.3.2019

Od pondělí 25.2.2019 proběhl ve školce masopustní týden. Děti se seznámily s tradicí masopustu, vyráběly maškary s papírových tašek, šaškovské čepičky, malovaly, tancovaly, naučily se legrační říkadla, písničku Kalamajka mik, mik, mik, kterou si také zatancovaly.  Byla spousta legrace a  veselí, děti k sobě byly ohleduplné a pomáhaly si. Na závěr týdne prošel po školce masopustní průvod, zpívalo se, hrálo na hudební nástroje, nechyběla sladká odměna.

Jaro ťuká na dveře - sníh rostál  a vykoukl na nás nepořádek, některý přírodní (listí, větve), ale bohužel také nepořádek od lidí (papírky,igelity,neuklizené psí výkaly). Mrzí nás, že si po sobě každý neuklidí. Tak jsme přiložili ruku k dílu a společně jsme s dětmi posbírali větve a zhrabali listí na obecním hřišti, aby se nám zde lépe hrálo. Kdo se k nám přidá? Stačí třeba uklidit hovínko po svém pejskovi.                      Děkujeme.

DSCN0352.JPG DSCN0356.JPG DSCN0357.JPG
DSCN0384.JPG DSCN0387.JPG DSCN0389.JPG
DSCN0404.JPG DSCN0439.JPG  

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů