Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Organizace > Cykloklub

Cykloklub


Cykloklub Jakubov vznikl spontáně v červenci 2012. Parta nadšenců se rozhodla spojit příjemné s užitečným a pořádají vyjížďky do blízkého i vzdáleného okolí (i několikadenní).

Od roku 2014 pořádají dvě hojně navštěvované akce v obci: Pyžamový bál a recesistický Prvomájový průvod obcí.

Výroční schůze Cykloklubu

Datum konání: 2. 1. 2016

V sobotu 2. ledna 2016 se ve SPORTclubu konala výroční schůze Cykloklubu. 34 přítomných členů zhodnotilo svoji činnost za uplynulý rok, seznámilo se s finančním stavem pokladny a naplánovalo akce na nadcházející rok. Protože se objevilo několik hříšníků, nezbylo nic jiného než zapálit svíčku a uspořádat cyklistický soud. Po skončení oficiálního programu následovalo občerstvení a volná zábava.

 

 

A jaký že byl ten rok 2015 ???

V roce 2015 uskutečnili členové cykloklubu asi dvě desítky akcí.

Ještě v závěru roku 2014 v pondělí 29.12. se konala v Hostinci u Kalášků 2. výroční schůze Cykloklubu s účastí 32 členů. Na začátku ledna byl vydán nástěnný kalendář na rok 2015. 

I v roce 2015 jsme pokračovali v pořádání dvou nejúspěšnějších akcí předchozího roku. 17. ledna 2015 jsme uspořádali druhý Pyžamový bál a 1. května 2015 recesistický Prvomájový průvod.

Poprvé byl v neděli 15. března 2015 zorganizován jednodenní zájezd do maďarských termálních lázní Bük.

Na velikonoční pomlázku vyrazili členové Cykloklubu s novým vozidlem, cyklopostel vyměnili za trakař.

Uskutečnili jsme několik cyklovyjížděk, z toho 3 byly vícedenní. První nás zavedla v květnu na Znojemsko do kempu Havraníky, druhá červencová na Pálavu do kempu Strachotín a třetí srpnová do kempu na Zvůli.

Z důvodu suchého počasí a nízkého stavu vody se v roce 2015 žádná vodácká výprava neuskutečnila.

O pouti v neděli 26. července 2015 byl sehrán pouťový fotbalový srandamač Před potokem x Za potokem aneb Sever proti Jihu.

Nově pořádanou akcí byla podzimní zabíjačka spojená s ochutnávkou vín. Jitrničky, jelítka a tlačenky zapíjené kvalitním mokem neměly prostě chybu.

Tolik stručně z činnosti Cykloklubu v roce 2015.

 Výroční schůze Cykloklubu

Datum konání: 29. 12. 2014

V pondělí 29.12.2014 se uskutečnila 2. výroční schůze Cykloklubu. 32 přítomných členů zde zhodnotilo činnost klubu v uplynulém roce.
V roce 2014 sice uspořádali méně akcí než v předcházejícím roce, o to však byly významnější. Uskutečnili dvě vícedenní akce, obě na Pálavu. Za zmínku stojí druhá z nich, kdy netrénovaní cyklisté ujeli za jeden den úctyhodných 100 km. Nově vyrazili také na vodáckou třídenní výpravu na Sázavu nebo na společnou velikonoční pomlázku s postelí. Největší úspěch však měly jiné dvě akce, do kterých se zapojila i široká veřejnost. V únoru to byl Pyžamový bál a v květnu recesistický Prvomájový průvod.
Po skončení oficiální části setrvali všichni při dobrém občerstvení a hudbě do pozdních hodin.