Fulltextové vyhledávání

Aktuality obce

Protipovodňová opatření obce Jakubov u Moravských Budějovic

Publikováno: 5. 5. 2021

Protipovodňová opatření obce Jakubov u Moravských Budějovic

Chci vědět více

Montáž vodoměrných souprav

Publikováno: 23. 3. 2021

V současné době probíhá montáž vodoměrných souprav do šachet. V nejbližších dnech začne i montáž těchto souprav uvnitř budov. Vodoměrná souprava slouží pro vlastní montáž vodoměru. Každá vodovodní přípojka musí být zakončena vodoměrnou soupravou s vodoměrem i když nebude používána.

Chci vědět více

Máme stromy v Izraeli

Publikováno: 3. 2. 2021

Obec Jakubov dostala netradiční dar. Stromy v Izraeli. Paní Zdenka Havlíková, manželka jakubovského rodáka Ladislava Havlíka, se jako štědrý dárce zúčastnila projektu na obnovu Masarykova lesa v Izraeli. S paní Havlíkovou má obec Jakubov velmi srdečné vztahy.

Chci vědět více

Výsledek Tříkrálové sbírky

Publikováno: 2. 2. 2021

Rok trvající koronavirová epidemie ovlivnila i Tříkrálovou sbírku v naší obci. Ani v Jakubově se tak letos nepohybovaly skupinky dobrovolníků s kasičkami. Ty byly rozmístěny na různých místech v obci v době od 5. ledna do 24. ledna 2021.

Chci vědět více

Připravované akce

Žádné aktuality nejsou k dispozici.


Vítejte na oficiálním webu obce JAKUBOV

starosta.png

nevelké obce, která leží v půli cesty mezi Jihlavou a Znojmem. Naše vesnice, která se pyšní titulem Vesnice Vysočiny 2005, vás může zaujmout například bohatým společenským životem, který se tu odehrává. Neodmyslitelným symbolem Jakubova jsou již několik let naši slamáci,  pohádkové postavy  vyrobené z velkých balíků  slámy. A náš betlém ze sena inspiroval nejednu okolní i vzdálenější obec.

Věříme, že tyto stránky poskytnou nejen našim místním, ale i vám všem ostatním návštěvníkům řadu zajímavých informací a budete se na ně a snad i do naší obce rádi vracet.

Ing. Miroslav Kabelka

starosta obce

 
 
logo na web.jpg                          Logo.jpg   
 Publicita 003.jpg

 


Aktuálně ze školy a školky


Co se děje v ZŠ

18. prosince 2020
1. října 2020
1. září 2020

Co se děje v MŠ

26. dubna 2021
22. dubna 2021